Ansatte år for år

Før markøren over fotoene for at se mere info.

Send meget gerne info til denne side til Jens Holbech – fx fotos, navne på personer samt de mangler eller fejl du falder over.

2016

Pædagogiske medarbejdere:

  • Hold 1: Sofie Amalie Dammeyer Johansen, Ane Mette Plagborg, Jonas Schmidt Hansen, Niklas Kvist Lund, Pernille Due (leder)
  • Hold 2: Sofie Amalie Dammeyer Johansen, Rikke Salskov Jensen, Ibrahim Lund Altinbas, Sandra Erlandsen, Mathias Plenge Waage-Petersen, Rasmus Hermansen Rasmussen (leder)
  • Hold 3: Hans Lykkemark Christensen, Bjarke Back Pedersen, Niels Guldborg, Sara Hovmand, Trine Vestergaard Hejlesen, Sisse Frisk Rasmussen (leder)
  • Hold 4: Anders Mose Lauridsen, Mads Madsen Henriksen, Rikke Salskov Jensen, Amailie Mølbak, Jesper Nielsen, Rasmus Hermansen Rasmussen (leder)
  • Hold 5: Camilla Møller, Lærke Skaarup Kristensen, Kasper Højte Nielsen, Mads Madsen Henriksen, Nikolai Buur Rosbach, Anne Mette Light (leder)
Rengøring:
  • Lilla Kirsten Kristiansen, Esseyas Haylu
Køkken:
  • Anders Rugaard Pedersen, Mette Marie Søndergaard, Peter Christensen, Louise Edidth Hjortshøj Buhr, Charlotte Wichmann, Anne Stevns, Annika Christensen, Kathrine Søndergaard (leder).

2015

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: 01.06-12.06: Johan Weber, Niklas Kvist Lund, Karen Petersen, Rikke Salskov jensen,
    Cornelia Buus, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 2: 15.06-26.06: X,X,X,X, Pernille Due (leder)
  • Hold 3: 29.06-10.07: Anne Katrine Habekost, Bjarke Back Pedersen, Niels Guldborg, Kim Nielsen, Sara Hovmand, Cecilie (Sisse) Frisk Rasmussen (leder)
  • Hold 4: 13.07-24.07: X,X,X,X, Rasmus H. Rasmussen (leder)
  • Hold 5: 27.07-07.08: X,X,X,X, Sasia Hviid Nielsen (leder)
2014,_Hold-3-de-paedagogiske-medarbejdere;AnneK,Sisse, Casper,Sasia,Mads
Køkken:
  • X,X,X,X, Kathrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring:
  • Lilla Kristiansen, Ulla ???
Pladsmand:
  • Finn Christensen.



2014 Hold 4; De paedagogiske-medarbejdere. Leder Katrine Krebs
2014

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: 02.06-13.06: Johan Weber, Simon Holm Helgesen, Rikke Salskov jensen, Sandra Erlandsen, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 2: 16.06-27.06: Nanna Erbs, Lei Frisdahl Bech Jensen, Kasper Højte Nielsen, Mads Madsen, Sasia Hviid Nielsen (leder)
  • Hold 3: 30.06-11.07: Casper Nielsen, Anne Katrine Habekost, Cecilie Frisk Rasmussen, Mads Madsen, Sasia Hviid Nielsen (leder)
  • Hold 4: 14.07-25.07: Matilde B. Bech, Annemette Light, Mathias Braad Mikkelsen, Martin Hauge Mikkelsen, Katrine Krebs (leder)
  • Hold 5: 28.07-08.08:Annemette Søndberg Light, Anders Mose Lauridsen, Le Lystrand, Esben Brandt, Rasmus H. Rasmussen leder)
Køkken:
  • 2014,_Hold_1,_Paedagogiske_medarbejdere
    Karen Kim, Peter Christensen, Louise Buhr, Charlotte Sørensen, Line Ebbesen, Kathrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring:
  • Lilla Kristiansen, Ulla ???
Pladsmand:
  • Finn Christensen.

2013

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: 03.06-14.06: AnneMette Søndberg Light, Rajesh L. Holmen, Sara Brander Skovsted, Anders Mose Lauridsen, Ulla Lund Jespersen (leder)
    2013, Hold 4
  • Hold 2: 17.06-28.06: Mads Madsen, Kasper Højte Nielsen, Lei Frisdahl Bech Jensen, Sasia Hviid Nielsen (leder)
  • Hold 3: 01.07-12.07: Rasmus Rasmussen, Lars Hastrup, Cecilie Frisk Rasmussen, Marie Kier, Sasia Hviid Nielsen (leder)
  • Hold 4: 15.07-26.07: Peter Christensen, Bjarke Hem Strand, Anna Winthereik, Kristina Grønborg Laut, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 5: 29.07-09.08: Bertil Hoffmann Jensen, Marie Toustrup Fjeldgren, Mathias Braad Mikkelsen, Matilde B. Bech, Katrine Krebs (leder)
Køkken: ??. ??, Kathrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring: Sonja Madsen, Lilla Kristiansen, Sonja Møller
Pladsmand: Finn Christensen.

2012

Hold 2, 2012
Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1; Hanne Carstensen, Simon Skipper Christiansen, Mathias Braad Mikkelsen, Randi Laura Gredal, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 2: Peter Christensen, Daniel Boysen Pedersen, Mathilde B. Bech, Sofie Cæcilie Ørsted Schulz, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 3: Bjarke Hem Strand, Peter Christensen, Anna Ejby, Anne Jensen, Mette Mølbach (leder)
  • Daniel Boysen Pedersen, Søren Winthereik, Julia Fischlein Steffensen, Jannie Wolf og Rasmus Jensen (Leder)
  • Hold 5: Mathilde B. Bech, Malene Haagen, Arnbjørn Hanseen, Rasmus Rasmussen,, Katrine Krebs (leder)
Køkken: ???, ??, Kathrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: Finn Christensen.

2011

2011_Hold_5_Paedagisk_personale
Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Peter Christensen, Anders Callesen, Mathilde Bech, Astrid Nygaard, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 2: Sofie ørsted Schulz,Niels Viborg Sørensen, Thomas brøgger Christensen, Astrid Hjort Nygaard, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 3: Bjarke Hem Strand, Peter Christensen, Anna Ejby, Anne Jensen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: Rasmus Hermansen Rasmussen, Søren Winthereik, Louise Raabjerg Kjærsgaard, Nanna T. Rasmussen, Rasmus Jensen (leder)
  • Hold 5: Daniel Boysen Pedersen, Thomas brøgger Christensen, Julia F. Steffensen, Stine Ørnstedt, Rasmus Jensen/Søren Winthereik (leder)
Køkken: ??. ??, Kathrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring: ????
Pladsmand: Finn Christensen.

2010

2010, Hold 4, Pædagisk personale.
Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Kristoffer K. Frandsen, Johan Stoustrup, Isabel Wandall, Astrid Hjort Jespersen, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 2: Chris Amdisen, Trine Wilhelmsen, Peter Christensen, Astrid Hjort Nygaard, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 3: Bjarke Hem Strand, Peter Christensen, Anna Ejby, Anne Jensen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: Søren Winthereik, Morten Ravn, Julia Steffensen, Susanne Majdal Pedersen, Martin Haaning (leder)
  • Hold 5: Kasper Holm, Christian Nielsen, Katrine Sandgaard, Susanne Majdal Pedersen, Martin Haaning (leder).
Køkken: ?????? (køkkenleder)
Rengøring: ??????, ....
Pladsmand: Finn Christensen.

2009

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Peter Christensen, Trine Wilhelmsen, Lise jakobsen, Adonis Flokiou, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 2: Soffi Larsen, Anna Winthereik, Peter Christensen, Bjarke Hem Strand, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 3: Sisse Resen, Anna Ejby, Paul Buhr, Anders Callesen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: ?????, Martin Haaning (leder)
  • Hold 5: ?????, Martin Haaning (leder)
    På Hold 4 og/eller 5 var vist: Katrine Sandgaard, Søren Winthereik, Kasper Thomsen, Susanne Pedersen, Morten Ravn, Julie Rønlev. Hvem var på Hold 4 og hvem var på Hold 5?
Køkken: Malene ?, Kathrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: Finn Christensen.

2008

Pædagogiske medarbejdere:
Pladsmand Finn Christensen
  • Hold 1: 16.06-27.06: Sine Tværborg, Nina Tanski, Thomas Sandau, Thomas M. Larsen, Ulla Lund Jespersen (leder)
  • Hold 2: Soffi Larsen, Sisse Reesen, Peter Christensen, Cagas Akkaja, Ulla Lund Jespersen, (leder)
  • Hold 3: Soffi Larsen, Anna Winthereik, Peter Christensen, Bjarke Hem Strand, Mette Mølbach, leder (leder)
  • Hold 4: Susanne Krøjgaard, Katrine Juul Svendgaard, Anders Rieks, Andreas Clausen, Martin Haaning (leder)
  • Hold 5: Mette Søndergaard?, Inge ?,  Janus ?, Søren Winthereik, Martin Haaning, (leder)
Køkken: Anne?, Torben ?, Louise ? og Poul?, Katrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: Finn Christensen.

2007

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: 11.06.-22.06: Lisbeth Galtum Marie Nedergård, Rasmus Windfeldt, Jesper Christensen, Ulla lund Jespersen (leder)
  • Hold 2: 25.06.-06.07.: Kurt Christensen, Simon Steen Hansen, Marie Kier, Anna Wintherreick, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 3: 09.07.-20.07.: Anders Reiks, Henrik Stoltze, Karina Pedersen, Susanne J. Nielsen (Susanne Hansen?/Mette Magnussen?), Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: Camilla, Rasmus, Christina, Søren, Martin Haaning (leder)
  • Hold 5: Katrine, Susanne, Andreas, Anders Reiks, Martin Haaning (leder)

Køkken: Mette?, ?, Katrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: Finn Christensen.

2006

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: 05.06.-16.06:Trine Vilhelmsen, Peter Chr?, Miriam G?, Soffi Larsen, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 2: 19.06-30.06: Karina Pedersen, Henrik Stottze?, Meria Kier Nielsen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 3: 07.07-14.07:Mette Magnusen, Hanne Nørr, Simon Steen Hansen, Anders Riels?, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: 17.07.-28.07: An? R?, Minna Hellemoes, Ron Amir, Søren Worm?, Martin Haaning (leder)
  • Hold 5: 31.07.-11.08: Camilla Ditlev Johannese, Christina Weiss, Jarl Devantie Deleuran?, Rasmus H?, Martin Haaning (leder)
  • Hold 6: 14.08-25.08: Anna K. Winthereik, Susanne Juul Nielsen, Julie T. Kastrup, Simon Steen Hansen, Henning Lindberg (leder)
Køkken: Mette Søndergaard, Sarah? M?, Kathrine Søndergaard (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

2005

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Christina J, Soffi  Larsen, Simon, Peter, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 2: Søren Rasmussen, Morten Leen, Hanne Nørr, Rikke Vang Christensen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 3: Søren W. Worm, Hanne Nørr, Mette Mogensen, ?, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: Flemming Søndergaard, Søren Friis, Minna Hellemoes, Mette Marie Søndergård, Martin Haaning (leder)
  • Hold 5: Ron Amir, Søren Worm, Tien Dons Hansen, Camilla Ditlev Johannesen, Martin Haaning (leder)
  • Hold 6: Susan Mochlif, Marie Kier Nielsen, Thomas Sejersen, Anders Rieks, Henning Lindberg (leder)
Køkken: ???? (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

2004

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Ane Signe Green, ????, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 2: Søren Rasmussen, Thomas Sejersen, Camilla Jæger, Elisbeth B. Poulsen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 3: Susan Obel Christensen, Hanne Nørr, Martin Haaning, Flemming Søndergaard, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 4: Soffi Larsen, Nete K. Sørensen, Christian Sejersen, Thomas Sejersen, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 5: Marie Kier Nielsen, Agnete Hoffmeyer, Martin Laursen, ?, Kasper Tikøb (leder)
  • Hold 6: Nanna Kinch, Anette Friang, Ole Rahbæk, Martin laursen, Kasper Tikøb (leder)

Køkken: ???? (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

2003

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Soffi Larsen, Elisabeth B. Poulsen, Ole Rahbek, Tim Møllegaard, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 2: Katrien Bertelsen, Mads Knudsen, Rikke V. Christensen, Thomas Sejrsen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 3: Adam Bonde, Anna Faber, Camilla Jæger, Christian Jacobsen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: Lise R. von Huth, Martin Haaning, Rin Amir, Susan Obel Christensen, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 5: Agnete Hofmeyer, Christian Sejersen, Martin laursen, Mette Krogh, Kasper Tikøb (leder)
  • Hold 6: Anders Junker, Anette Friang, Christian Sejersen, Nanna Kinck, Michelle Jørgensen (praktikant), Kasper Tikøb (leder)
Køkken: ???? (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

2002

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Christian Jakobsen, Jane Jacobsen, Soffi Larsen, Adam + ?, Henning Lindberg
  • Hold 2: Christian Jakobsen, Mette Mølbach, Anna Faber, Ebbe Snerling, Camilla Jæger
  • Hold 3: Mette Mølbach, Susan Christensen, Klaus +?, Rikke Vang Christensen, ?
  • Hold 4: Henning Lindberg, Ron Amir, ?, Mette Lybæk, Martin Haaning
  • Hold 5: Christian +?, Rikke Clausen, ?, Trine Gaardere?, Kasper Tikøb
Køkken: ???? (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

2001

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Ida Fuglsbjerg, Mette Lybæch Christensen, Thomas Patula, Andreas Hauch, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 2: Andreas Hauch, Mette Lotinga, Michael Jensen, Rikke V. Christensen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 3: Klaus Sørensen, Mette Frost, Nikolaj D. henriksen, Susan Christensen, Mette Mølbach (leder)
  • Hold 4: Tina Tronier Sørensen, Lise Rantzow von Huth, Ron Amir, Martin Haaning, Henning Lindberg (leder)
  • Hold 5: Brian Pedersen, Klaus Sørensen, Marie K. Gården, Rikke Clausen, Kasper Tikøb (leder)
  • Hold 6: Rikke Clausen, Anders Junker, Dorte Løth, Martin laursen, Kasper Tikøb (leder)
Køkken: ???? (køkkenleder)
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

2000

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Mette Mølbech, Mette Underbjerg?, Tom Larsen, Jakob Stenballe, Maria L. +?
  • Hold 2: Mette Mølbech, Rikke K. Clausen, Claus Sørensen, Kasper Tikøb, Katrine Vinther
  • Hold 3: Mette Mølbech, Martha U. Madsen, Kasper Tikøb, Susan Obel Christensen, Mille +?
  • Hold 4: Brian Pedersen, Rie Klostergaard, Tina Rauke Hundbæk Poulsen, Henning Lindberg
  • Hold 5: Henning Lindberg, Martin Haaning, Ron Amir, Mette Mogensen, Bodil +?
  • Hold 6: Martin Haaning, .?, Ron Amir, Tina T. Sørensen, Henning Lindberg
Køkken: ???
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

1999

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Lars Lau Frederiksen, Mette Underbjerg
  • Hold 2: Lars Lau Frederiksen, Anders Franch?, Maria Christensen, Mette Underbjerg
  • Hold 3: Lars Lau Frederiksen, Karina Larsen, Mille +?, Pelle ?, Thomas S. Jensen
  • Hold 4: Henning Lindberg, ?, Majken Thorup, Martin Haaning, Kasper Tikøb
  • Hold 5: Henning Lindberg, Jens Dybkjær Holbech, Susan Obel Christensen, Pernille Due, Henrik Seiersen
  • Hold 6: Henning Lindberg, Martin Haaning, Katrine Haaning, Ron Amir, Bodil Lauridsen.
Køkken: Anne H. Paulsen, Anja M. Kristensen, Jørgen Larsen, Anne Sofie Christensen, Mette +?, Louise Thorn C., Poul?
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

1998

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Lars Lau Frederiksen, Bodil Bækgaard, Klaus Sørensen, Merete Andersen, Peter Larsen
  • Hold 2: Lars Lau Frederiksen, Maria L. Kristensen, ?, ?, Merete Andersen
  • Hold 3: Lars Lau Frederiksen, Jeanette Pedersen, Anders Franch, Mille +?, Kasper Tikøb
  • Hold 4: Henrik Seiersen, Jens D. Holbech, Henning Lindberg, Majken Thorup, Karina Larsen
  • Hold 5: Anne Marie Vestergaard, Henning Lindberg, Ron Amir, Jeanette Trebien, Martin Haaning
  • Hold 6: Martin Haaning, Mette Mogensen, ?, Henning Lindberg, Ron Amir
Køkken:
  • Hold 1: Anja Jensen, Mette Lundberg Jørgensen, Kristian Chapelle, Laila Pedersen, Jacob Christensen
  • Hold 2: Anja Jensen, Mette Lindberg Jørgensen, Laila Pedersen, Jacob Christensen
  • Hold 3: Anja Jensen, Mette Lindberg Jørgensen, Laila Pedersen, Jacob Christensen. Christina +?
Rengøring: ???
Pladsmand: ???

1997

Pædagogiske medarbejdere:
  • Hold 1: Henning Lindberg, Martin U. Madsen, Karina ?, Kasper Tikøb, Mette Mogensen
  • Hold 2: Martin U. Madsen, Majken Thorup, Katrine Haaning, Martin Haaning, Henning Lindberg
  • Hold 3: Kirsten Andersen, Tina Svensson, Jens D. Holbech, Katrine ?, Henning Lindberg, Henrik Seiersen
  • Hold 4: Lars Lau Frederiksen, Kasper Tikøb, Mille ?, Jeanette Pedersen, Allan ?
  • Hold 5: Lars Lau Frederiksen, Peter?, Majken Thorup, Jeanette Trebien Mikkelsen, (Kasper Tikøb?)
  • Hold 6: Lars Lau Frederiksen, Mette Underbjerg, Pelle ?, Lene Pedersen, Thomas ?
Køkken:
  • Hold 1: Jane Bøgh Rasmussen, Tanja S. Jensen, Louise ?, Anja Jensen, Marie Louise Jensen, Laila Pedersen
  • Hold 2: Tanja S. Jensen, Anja Jensen, Louise ?, Marie Louise Jensen, Laila Pedersen, Jane B. Rasmussen
  • Hold 3: Anja Jensen, Jannie F. Mikkelsen, Jane B. Rasmussen, Laila Pedersen, Marie Louise Jensen, Louise ?
  • Hold 4: Jannie F. Mikkelsen, Marie Louise Jensen, Anja Jensen, Jane B. Rasmussen, Louise ?, Laila Pedersen
  • Hold 5: Jane B. Rasmussen, Anja Jensen, Marie Louise Jensen, Laila Pedersen, Jannie Mikkelsen
  • Hold 6: Jannie F. Mikkelsen, Laila Pedersen, Anja Jensen, Marie Louise Jensen, Louise ?
Rengøring: ???
Pladsmand: ???


Hvis du har info om ovenstående og/eller tidligere år eller ser fejl heri eller har fotos vi må indsætte, så send dem meget gerne til Jens Holbech.


Comments